• 0 282 226 61 93
  • info@tbngltd.com

TBNG Thrace Basin Natural Gas Corporation Trakya Havzası Doğal Gaz Şirketi

Genel Bakış

TBNG, Türkiye'nin en büyük özel gaz arama ve üretim şirketidir.

Şirketimiz , sanayi bölgesindeki müşterilerine temiz ve yerli doğal gaz sağlama amacıyla ,Türkiye’nin Trakya bölgesinde üretim ve gaz satış faaliyetlerini yürütmektedir. 1.500.000 m3 / gün kapasiteli işletme tesisi ve iletim altyapısı ile 12 üretim sahası ve 100’in üzerinde doğal gaz üretim kuyusundan oluşan bir portföye sahiptir .

TBNG ‘nin temel stratejisi, büyük gelişme potansiyeli bulunan doğal gaz ve petrol arama ve üretim ruhsatlarında yatırım yaparak, yerli üretimi artırmak ve Türkiye ekonomisine katkıda bulunmaktır. Tüm faaliyetler yürütülürken temel prensip, İş Sağlığı Güvenliği, Çevre ve yasal mevzuat gerekliliklerini, standartların da üzerinde tutmaktır.

TBNG ekibi, petrol ve doğal gaz arama ve üretim sektöründe , Türkiye ve uluslararası alanda büyük bir deneyime sahiptir.

 

TBNG: Yenilikçi ve Sürdürülebilir Doğal Gaz Üretiminde Lider

TBNG, Türkiye’nin enerji sektöründeki lider konumunu, doğal gaz arama ve çıkarma alanlarındaki yenilikçi ve sürdürülebilir çalışmalarıyla pekiştirmektedir. Trakya Havzası'ndaki yerli ve milli kaynakları kullanarak doğal gaz arama faaliyetlerini sürdürmekte olan şirket, 18 üretim sahası ve 100’den fazla doğal gaz üretim kuyusuyla geniş bir portföye sahiptir. Bu portföy sayesinde, TBNG, ülkemizin enerji bağımsızlığını artırma hedefi doğrultusunda büyük adımlar atmakta ve doğal gaz üretiminde önemli bir rol oynamaktadır. Şirketin günlük 1.500.000 m³ kapasiteli modern işletme tesisleri ve geniş iletim altyapısı, sanayi müşterilerine sürekli ve güvenilir enerji tedariki sağlamaktadır. Bu çalışmalar, TBNG’nin hem ekonomik büyümeye katkı sağlama hem de çevreye duyarlı bir şekilde operasyonlarını yürütme vizyonuyla uyumlu olarak gerçekleştirilmektedir

İnovasyon

Dünyadaki sektörel ve teknolojik gelişmeleri yakinen takip edip, sürekli olarak kendini yenilemek ve bu sayede en güncel ve ileri çözümleri paydaşlarımızın ve müşterilerimizin hizmetine sunmak.

Etik Kurallar

Tüm işlerimizde, ilişkilerimizde öncelikle yasalardan ve evrensel etik kurallarından taviz vermeyen, dürüst ve şeffaf davranarak verdiği tüm sözleri zamanında yerine getiren; güvenilir bir çözüm ortağı olmak

Kalite

Hiçbir koşul altında kaliteden ödün vermeden çalışmak. Uluslararası kabul edilmiş standartlarda hizmet anlayışı ile kalite açısından öncü firmalardan birisi olmak. Hızlı, güvenli ve ekonomik hizmetler sağlamak.